Dağevine Hoşgeldiniz

Kategoriler

La Sportiva Miura VS Kadın Tırmanış Ayakkabısı

Kargoya veriliş süresi: 
Bugün Kargoda
1.959,00 TL
Sepete Ekle

Bu yüksek performanslı model, dünyanın her yerindeki kadın dağcılar için tasarlanmıştır ve kesinlik, hassasiyet ve ayak desteğini birleştirir. Miura'nın yeni cırcırtlı modeli, yenilikçi teknik çözümlerle zenginleştirilmiştir. Bağcıklı modellerinin mükemmel karakterini devam ettirip, üç cırcıtlı model geliştirerek yeni bir teknolojiye adım atmışlardır. Saya, boru yapıya sahiptir.Ayak kemeri destekli P3 Teknolojisi, malzemelerin doğal yıpranmasını önleyerek, zaman içinde maksimum performansı garanti eder. Bu tırmanış ayakkabısı yarışmalar ve en zorlu tırmanışları hedefleyenler için idealdir.Mükemmel kontrol ve tırmanış performansı için, yüksek performanslı, cırtcırtlı kadın tırmanış ayakkabısı.

La Sportiva’nın kadınlar için ürettiği tırmanma ayakkabısı; hem görünüş hem de teknik açıdan erkek ayakkabılarından farklıdır, bu da onları kadın ayağı için daha verimli hale getirir. Biraz farklı bir şekle sahiptirler ve erkek versiyonundan biraz daha yumuşaktırlar. Daha hafif malzemelerden üretilirler, bu da, daha az basınç uygulandığında bile farklı tırmanma zeminlerine adapte olabilen son derece esnek ve şekillendirilebilir bir ayakkabı ile sonuçlanır. Bu, konfor açısından önemli bir avantaj sağlar ve genellikle kadın ayakkabılarını erkekler için üretilen aynı modelden daha rahat hale getirir

Ürün Özellikleri

Üst Katman:Süet deri, astarlı.
Astar: Pasifik.
Fit: Orta
Orta Taban: LaSpoFlex P3 sistemi ile birlikte ayakkabının ön tarafında 1,1 mm.
Taban: Vibram® XS Edge 4 mm
Patentli TeknolojiP3 Sistemi (Kalıcı Güç Platformu)
Ağırlık:520 gr (çifti, 39 numara için)

Artılar

+İdeal zemin: Uzun mesafeli araziler, açık-kapalı alanda kaya/duvar tırmanışı, teknik kaya tırmanışı
+Sapan Rand ve Powerhinge Sistemi size üstün kenar tutunma gücü sağlar
+ 4mm Vibram® XS Grip2™ yapışkan kauçuk dış taban
+ Tek parça deriden üretilmiş ayakkabı
+ Saya: Önemli bölgelerde astarsızdır, maksimum güç sağlar.
+ Hızlı, üç şerit cırtcırtlı.

Kolay giyilir ve çıkartılır; kayalar ve teknik tırmanışlar için mükemmel bir sportif yol arkadaşıdır. Miura'dan en önemli tasarım parçalarını aldık ve bunları bu üç şeritli cırtcırtlı sisteme dahil ettik. Tek parçalı deri saya, esnemeyi kontrol etmek için sentetik bir astara sahiptir ve mikro kenarlarda bile mükemmel hassasiyet sağlamak için ayak altı astarsızdır. Miura VS, dik çıkıntılarda tırmanışı mükemmel kılan eğik yapılı P3® platformu ile üretilmiştir.

KULLANILAN TEKNOLOJİLER

 

Vibram xs 2 grip

XS GRIP 2

Boulder ve lider tırmanış alanlarında dünya şampiyonluğuna sahip birleşimin doğal evrimiyle ortaya çıkan XS Grip 2, XS grip'in üstün tutunuş karakterini daha yüksek bir noktaya taşırken, daha hassas bir destek ve form dayanıklığı sunuyor. Tavsiye edilen kullanım; saf sürtünmenin öncelikli ihtiyaç olduğu tımanış koşulları. Disiplinler: boulder ve lider tımanış, yapay ve kaya zeminler Her koşuşda mükemmel tutunuş!

 

Skala

SKALA

Sertlik

Daha fazla şekillendirilmiş ayakkabıları sahip olduğu bir özellik. Sert tabanlarıyla tırmanıcının ağırlığını destekler fakat farklı kaya tiplerie daha az uyum sağlar. 1'den 5'e kadar giden bir skalada söz konusu modelinin sertliği/desteği belirtilmiştir.

Tarak Genişliği

1'den 5'e kadar giden bir skala üzerinde, söz konusu modelin tarak genişliğ belirtilmiştir.

Hassasiyet

Tabanları tırmanıcının altındaki kayayı daha iyi hissetmesine izin veren ve farklı türdeki hamlelere uyum sağlayan başlangıç seviyesi ya da uzun duvar ayakkabıları gibi daha az şekillendirilmiş ayakkabıların sahip olduğu bir özellik. 1'den 5'e kadar giden skalada söz konusu modelin hassasiyeti/adaptasyon yeteniği belirtilmiştir.

 

Normel Volume

Performance serisi tırmanış ayakkabıları:

Kullanıcının tırmanış performansını her türden kaya yüzeyinde yeni bir seviyeye taşımak üzere tasarlanan ürünler; boulder'dan uzun duvar rotalarına; düz ve dikey duvarlardan negatif eğime her koşul için en yüksek performans

 

Normel Volume

P3 PERMANENT POWER PLATFORM

Bu patentli sistem, yıllar süren sert kullanımın sonrasında bile orjinal performansı ve itme kuvvetinden ödün vermeksizin ayakkabının eğimli formunu korumasını sağlar

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor