Thermarest Z-Lite Sol Mat

Thermarest Z-Lite Sol Mat

ThermaRest'in ultralight serisinin favorisi bu mat, Z Lite Original ile birlikte serinin en hafif, en kompak kapalı hücreli matıdır. Z Lite SOL kompakt bir akordeon tarzı şekle sahiptir ve ısıyı çok iyi  tutan özgün çukurlu dokusu vardır.

Z Lite SOL'da, Z Lite Original'den farklı olarak yansıtıcı ThermaCaptureT kaplaması vardır ve bu sayede ısı kaybını daha da azalır. ZLite Original'e göre genel sıcaklığı neredeyse % 20 artar.

Özel köpükler ekstra konfor için üst kısmında daha yumuşaktır ve ekstra dayanıklılık için alt kısımda daha yoğundur. Nereye gidiyorsanız, bir Z Lite serisi mat ultra hafif, üstün sıcaklık, dayanıklılık ve rahatlık için doğru seçimdir.

 

Gelişmiş Sıcaklık: ThermaCaptureT yüzeyi sayesinde ısı yayılımlı çukurların sıcaklığını % 20 oranında artar. En iyi sonuçlar için yansıtıcı yüzeyi vücudunuza denk gelecek şekilde yukarıda kullanın. Bu sayede ışımayla (radyasyon) olan sıcaklık kaybı vücuda geri döndürür.

Kompakt Tasarım: Özgün katlanır tasarım kompaktır ve paketlenmesi kolaydır.

Ekstra Dayanıklılık: Baskıya çok dayanıklı ve hemen hemen yok edilemez kapalı hücreli yapı, uzun ömürlü bir konfor sağlar.

Z Lite SOL:

Therm-a-Rest Z Lite Sol mattress R-value chart

 TEKNİK ÖZELLİKLER
                  S REGULAR
Renk Limon / Silver Limon / Silver
R-Value 2.6 2.6
Ağırlık 290 g 410 g
Genişlik 51 cm 51 cm
Uzunluk 130 cm 183 cm
Kalınlık 2 cm 2 cm
Paket ölçüleri 51 x 10 x 14 cm 51 x 13 x 14 cm
Dolgu malzemesi Crosslinked Polyethylene Crosslinked Polyethylene
Mat yapısı Molded closed cell Molded closed cell
Menşei Made in USA Made in USA
 
  • Ürün Kodu: 06670
  • Stok Durumu: 2-3 Gün
  • 353.80TL