Dağevine Hoşgeldiniz

Kategoriler

Asolo Piolet Gore-Tex Erkek Dağcılık Botu

1.979,00 TL
Sepete Ekle

Piolet Gore Tex Erkek Dağcılık Botu

Suya dayanıklı 2,4mm perwanger üst deriye sahip teknik tırmanış ayakkabısıdır. İç kısmında su geçirmez ve nefes alabilir Gore-Tex® astar kullanılmıştır. Yeni Çift Entegre Sistem teknolojili Asolo/Vibram® taban çekişe yardım eder ve en ulaşılmaz yerlerdeki zeminlerde bile frenleme sağlar. Koruyucu burun parçası vardır ve Newmatik krampon ile uyumludur

***Tavsiye edilen kullanım alanları: Klasik dağcılık, zorlu trekking ve vie ferrate faaliyetleri.

Gore tex dağcılık botu
Ürün Özellikleri
ÜST:: Su geçirmez Perwanger 2,2-2,4mm deri
Astar : Gore-Tex Performance Comfort
Destek : Asoflex Spiky
Anatomik Taban: Lite 4
Taban : Asolo/Vibram Ascent + Çift Yoğunluklu mikro gözenekli orta taban + Çift Entegre Sistem. Yarı otomatik kramponlar için PU eklemeler.
Ağırlık: 860 (g) (1/2 çift size 42 EU / 8 UK)

Ayakkabı numaranızı öğrenmek için tıklayınız

Kullanılan Teknolojiler
Dağ Botu
GORE-TEX® Genişletilmiş Rahatlıktaki Ayakkabılar

GORE-TEX® Genişletilmiş rahat ayakkabılar, yalıtımsız korumaları ile ılık ve sıcak havalarda yaptığınız yüksek seviyeli aktivitelerinizde sizi kuru ve serin tutar.

Önemli Avantajları:

Isıyı muhafazasını en aza indirmek isteyen kişilerin ihtiyacı olan, dayanıklı biçimde su geçirmez ve nefes alabilirlik.

Faydaları:

Nefes alabilirliğin ve su geçirmez korumanın en uygun birleşimi.
Sıcak havalarda yapılan aktivitelerde bile kuru ve serin hissetmenizi sağlar.
Günlük giyimden zorlu yürüyüşlere kadar, ılıman hava koşullarında yapılan bütün aktiviteler için tasarlanmıştır.
Gün boyunca iç mekan konforu ve dış mekan koruması sağlar.
Bütün bileşenler (deriler, kumaşlar, bağcıklar, köpükler ve iplikler) ve bütün ayakkabı yapısı kendi içinde kusursuz olarak koordinedir ve düzenli kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.

Vibram Taban

Vibram tabanların başlıca özellikleri hafif, esnek, sağlam olmaları ve yüksek sürtünme katsayılarıdır. Vibram tabanların desenleri özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yol tutuş artırılmış, desenlerin arasına kar ve çamur çamur dolması engellenmiştir.

Dağcılık ve doğa sporlarına yönelik tabanların yanısıra; Vibram tarafından askeri, endüstriyel, sportif ve moda kullanımına yönelik tabanlar da üretilmektedir.

Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir. 4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban 4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban 4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban 4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait tabanSchoeller®-PCM


Schoeller®-PCM ? her zaman kullanıcının kişisel konfor ortamını sağlayarak sıcaklık ve soğukluk seviyesini dengeler. Düşük sıcaklıklarda ve hareketsizlik zamanlarda, vücut uzun bir süre boyunca sıcak tutar

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor